Polityka prywatności

Klauzula informacyjna dotycząca Polityki Prywatności

Informacje o przetwarzaniu danych:

Administratorem Twoich danych osobowych jest MPJ Piotr Miller z siedzibą we Wrocławiu, e-mail: info@hydraulik24wroclaw.pl

MPJ Piotr Miller przetwarza Twoje dane osobowe w celu dopasowania treści do zainteresowań, prowadzenia pomiarów trafności i skuteczności prezentowanych treści oraz prowadzenia marketingu bezpośredniego.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes firmy MPJ Piotr Miller, wyrażający się w dążeniu do dostarczenia jak najlepiej zoptymalizowanej i dopasowanej do zainteresowań Odbiory treści strony.

Dane nie będą odsprzedawane, ani udostępniane podmiotom trzecim w celu realizowania przez nich własnych działań marketingowych.

Twoje dane osobowe  będą przechowywane jedynie przez okres niezbędny do właściwego realizowania usługi, w tym profilowania treści oraz realizowania własnych działań marketingowych przez firmę MPJ Piotr Miller.

Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Masz także prawo do przenoszenia danych.

Przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.